FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Těsnění od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro číslo výrobku | 20413 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Tloušťka/síla [mm] | 13,5 mm |
| Šířka [mm] | 45,3 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,044 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6816 |
|---|---|
| montovaná strana | Výfuková trubka u tlumiče hluku |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 07573 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 07573 |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Výška [mm] | 3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Klíčové písmeno | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6817 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| VET-číslo od | ...(10.1993-) |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Materiál | ocel |
| vnitřní průměr [mm] | 45,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 59,6 mm |
Dostupnost
| VET-číslo od | ...(10.1993-) |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Průměr 1 [mm] | 36 mm |
| Průměr 2 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406910 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007228 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 406910 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007378 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| VET-číslo od | ...(10.1993-) |
|---|---|
| Sériové číslo | 99.3000 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| kód ložiska | 02 |
|---|---|
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Číslo produkce | 0545520 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 00000000000000006318 |
|---|---|
| Průměr v mm | 0 mm |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost