SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI - Těsnění od 8/1996 do 10/2002, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AGR, AHU, ALH, limuzína
| Výška [mm] | 15 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 79 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-V-158 030 |
|---|---|
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 14,8 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
| Číslo produkce | 0530080 |
Dostupnost