Všechny vozy - Těsnění
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 120 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 50 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 120 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 77 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 77 mm |
| Výška [mm] | 7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 135 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 49 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 105 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 13 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 83 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 83 mm |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 105 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 105 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 105 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 105 mm |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 11,5 mm |
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 60 mm |
| Výška [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Tvar | kulatý |
| Materiál | Kov |
| vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Vnější průměr [mm] | 61 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 50 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 80 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 120 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 85 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 155 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost