Všechny vozy - Těsnění
| Délka [mm] | 138 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 83 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 126 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 78 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 0 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 0 mm |
| Výška [mm] | 0 mm |
| Hmotnost [kg] | 0 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 122 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 90 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 95 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 100 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 76 mm |
| Výška [mm] | 3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 111 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 104 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 128 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 105 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 105 mm |
| Výška [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 83 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 83 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 65 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 58 mm |
| Výška [mm] | 2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 124 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 75 mm |
| Výška [mm] | 4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Šířka [mm] | 94 mm |
| Výška [mm] | 1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Délka [mm] | 62 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost