Všechny vozy - Těsnění
| pro OE číslo | 155 253 115 |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 431 253 115A |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 433 253 115 |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Katalyzátor |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13,5 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 60 mm |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | na straně výfukových plynů |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| Konstrukční typ těsnění | kovové vrstvené těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6Q0 253 115A |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Chemická vlastnost | Bez azbestu |
| Konstrukční typ těsnění | měkké kovové těsnění |
Dostupnost
| Materiál | ocelový plech |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| montovaná strana | turbodmychadlo |
| Materiál | nerez ocel |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,6 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 84,4 mm |
| Vnější průměr [mm] | 92,6 mm |
Dostupnost
| Materiál | ocelový plech |
|---|---|
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost
| Výška [mm] | 13 mm |
|---|---|
| Tvar | kónicky |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Materiál těsnění | Drátěné pletivo |
Dostupnost
| pro OE číslo | 58 54 988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
Dostupnost