PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 - Držák od 5/2004 do 7/2005, 1749 ccm, 85 kW, 116 hp, 6FZ (EW7J4), kombi
| pro číslo výrobku | 23017 |
|---|---|
| Délka [mm] | 5,1 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Klíčové písmeno | 23 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 20993 |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Výška [mm] | 201 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,238 kg |
| Klíčové písmeno | 23 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost