DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Držák od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,262 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 47 mm |
| Materiál | Guma / kovový |
| váha [g] | 361 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,262 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1385 |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 70 g |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost