VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 - Držák od 5/2005 do 7/2010, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BSE, BSF, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,308 kg |
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost