HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi - Držák od 3/2006 do 12/2009, 2188 ccm, 114 kW, 155 hp, D4EB, SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| pro OE číslo | 17563-35020 |
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| pro OE číslo | 28768-36000 |
| montovaná strana | Přední tlumič výfuku |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,058 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | centrum |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez diesel-částicového filtru (DPF) |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pouzdrem |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Podobné vyobrazení | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| pro OE číslo | 28768-36000 |
| montovaná strana | Přední tlumič výfuku |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 78 g |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 67 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Výška [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Klíčové písmeno | 23 |
Dostupnost