RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) - Držák od 4/1997 do 9/1999, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 730, F9Q 734, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
|---|---|
| pro OE číslo | 7700836095 |
| váha [g] | 40 g |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 525 07 7 |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 3 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 525 05 3 |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9 mm |
|---|---|
| Rozvor kol [mm] | 57 mm |
| Počet děr | 2 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1151 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Sériové číslo | 99.1232 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7700 836 095 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| váha [g] | 29 g |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| váha [g] | 35 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 70 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | černá |
| váha [g] | 29 g |
Dostupnost