NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi - Svorka od 9/2003 do 6/2010, 1461 ccm, 60 kW, 82 hp, K9K 722, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 10522 |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Průměr v palcích | 1,89 palec |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Šířka [mm] | 79 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 51,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Šířka [mm] | 6 mm |
| Výška [mm] | 3,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,164 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52,3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 28,5 mm |
| Šířka [mm] | 77 mm |
| Výška [mm] | 57,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,162 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 10521 |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Průměr v palcích | 111/16 palec |
| Délka [mm] | 13,8 mm |
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Výška [mm] | 69,9 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,110 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2005 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,175 kg |
| Průměr 1 [mm] | 51 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Délka [mm] | 78,4 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,122 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 50 mm |
| Velikost závitu | M8 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 50 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 152 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 108 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Materiál | nerez ocel |
| Spojovací díl potrubí | V-paska-sponka |
| Číslo technické informace | W4 |
Dostupnost