RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Svorka od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| pro číslo výrobku | 17469 |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Průměr v palcích | 1,89 palec |
| Délka [mm] | 77 mm |
| Šířka [mm] | 79 mm |
| Výška [mm] | 15 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 51,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 8,1 mm |
| Šířka [mm] | 6 mm |
| Výška [mm] | 3,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,164 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 52,3 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 28,5 mm |
| Šířka [mm] | 77 mm |
| Výška [mm] | 57,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,162 kg |
| Klíčové písmeno | 24 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 10 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | TC/GTC |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1985 |
|---|---|
| Kód motoru | C1E |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Počet dveří | 3/5 |
| Typ vozidla | TC/GTC |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Spojovací díl potrubí | třmínková příchytka |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost