RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_) 1.6 D (F404) - Svorka od 3/1986 do 8/1998, 1595 ccm, 40 kW, 55 hp, F8M 720, F8M 730, F8M 736, F8M 760, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Kód motoru | F8M |
|---|---|
| Typ vozidla | F404 |
| montovaná strana | Zadní tlumič výfuku |
| Průměr v mm | 58 mm |
| Číslo produkce | 0558506 |
Dostupnost
| Kód motoru | F8M |
|---|---|
| Typ vozidla | F404 |
| montovaná strana | Střední tlumič výfuku |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Číslo produkce | 0558598 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Číslo technické informace | W1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1987 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| Průměr v mm | 66 mm |
| Průměr v mm | 69 mm |
| Průměr v mm | 72 mm |
| Délka [mm] | 11,2 mm |
| Délka [mm] | 112 mm |
| Délka [mm] | 17,7 mm |
| Délka [mm] | 19,5 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Šířka [mm] | 49 mm |
| Šířka [mm] | 7 mm |
| Výška [mm] | 105,3 mm |
| Výška [mm] | 113 mm |
| Výška [mm] | 2,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,201 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 69 mm |
| Velikost závitu | M08 |
| Velikost závitu | M8 |
| Klíčové písmeno | 24 |
| Spojovací díl potrubí | pásová příchytka |
| Spojovací díl potrubí | Upínací spona |
Dostupnost