SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 i AWD (GD9) - Šroub od 12/2000 do 6/2009, 1994 ccm, 92 kW, 125 hp, EJ201, limuzína
| pro číslo výrobku | 28249 |
|---|---|
| Délka [mm] | 22,5 mm |
| Šířka [mm] | 39,5 mm |
| Výška [mm] | 22,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,0301 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 28249 |
|---|---|
| Délka [mm] | 6,65 mm |
| Šířka [mm] | 2,5 mm |
| Výška [mm] | 2,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Klíčové písmeno | 25 |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Velikost závitu | M8 |
|---|---|
| Číslo produkce | K0597610 |
Dostupnost