PEUGEOT EXPERT valník/podvozek (223) 1.9 D - Montážní sada od 6/1998 do 9/2001, 1868 ccm, 51 kW, 69 hp, WJY (DW8B), WJZ (DW8), valník/podvozek
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
|---|---|
| Klíčové písmeno | 77 |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,200 kg |
|---|---|
| Klíčové písmeno | 77 |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| pro organizační číslo od | 08576 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| pro organizační číslo do | 08575 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím prvkem |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
| Délka spojky trubek [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/2001 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
|---|---|
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 08576 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím prvkem |
| Výfukový systém | pro zadní tlumič výfuku |
| Délka spojky trubek [mm] | 125 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| VET-číslo od | 01.2002 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Hmotnost [kg] | 0,362 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Hmotnost [kg] | 0,437 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13788 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 419671 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Kód motoru | DW8 |
| Číslo produkce od | 08576 |
| Číslo produkce do | 08575 |
| Varianta výbavy | 00000000000000007007 |
| Délka [mm] | 100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| pro organizační číslo do | 08575 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9868 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2000 |
| pro organizační číslo od | 08576 |
Dostupnost