AUDI A2 (8Z0) 1.4 TDI - Palivová nádrž/ Příslušenství od 11/2003 do 8/2005, 1422 ccm, 66 kW, 90 hp, ATL, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Počet dveří | 5 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez klíče |
Dostupnost
| Zamykací zařízení | bez zámku |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1597 kg |
|---|---|
| Zamykací zařízení | bez automatického centrálního zamykání |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 44,5 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 44,5 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ventilem |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8Z-2-070 000 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8Z-3-000 001 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Zamykací zařízení | bez zámku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s upevňovacím pásem |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| Výška [mm] | 21 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 108 mm |
Dostupnost