MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Palivová nádrž/ Příslušenství od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odvzdusňovacím ventilem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | bez klíče |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
Dostupnost