ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Palivová nádrž/ Příslušenství od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,157 kg |
| Barva | černá |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1997 |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,157 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Vnější průměr [mm] | 76,5 mm |
| Zamykací zařízení | s klíčem |
| Zamykací zařízení | se zámkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez upevňovacího pásu |
| uzamykatelný | neuzamykatelný |
Dostupnost