RENAULT MEGANE IV Šikmá zadní část (B9A/M/N_) 1.6 TCe 165 - Vodní pumpa od 7/2017, 1618 ccm, 121 kW, 165 hp, M5M 450, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,729 kg |
|---|---|
| Řemenice - O [mm] | 52 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TB |
|---|---|
| pro OE číslo | 210105481R |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Výška 1 [mm] | 26,0 mm |
| Řemenice - O [mm] | 52,2 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,015 kg |
|---|---|
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 98 mm |
| průměr kolesa [mm] | 58,2 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Kov |
Dostupnost
| Průměr v mm | 103 mm |
|---|---|
| celková výška [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,00 kg |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| průměr kolesa [mm] | 58 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 98 mm |
| průměr kolesa [mm] | 58,2 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 98 mm |
| průměr kolesa [mm] | 58,2 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Sealed with SiC/SiC |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 999 990 0002 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,015 kg |
|---|---|
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Kov |
Dostupnost