VW SHARAN VAN (7M_) 2.0 (7M8, 7M9) - Vodní pumpa od 9/1996 do 7/2002, 1984 ccm, 85 kW, 116 hp, ADY, ATM, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,787 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | papír |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14913 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,688 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,66 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,857 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Varianta výbavy | TB |
|---|---|
| pro OE číslo | 06A121012G |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | PV |
|---|---|
| pro OE číslo | 037121010CX |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | PV |
|---|---|
| pro OE číslo | 026121010F |
| Hmotnost [kg] | 2,0 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| pro OE číslo | 037 121 010 C |
| Hmotnost [kg] | 1,568 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14913 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Výkon [W] | 9,6 W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,787 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | papír |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| pro OE číslo | 037 121 010 C |
| Hmotnost [kg] | 1,568 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14913 |
|---|---|
| Počet zubů | 23 |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| průměr kolesa [mm] | 60 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06A 121 011 E |
|---|---|
| Počet zubů | 23 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,001 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 70-Y-000002 |
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4979 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 70-Y-000001 |
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
| druh provozu | elektrický |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14913 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1201F9 |
| pro OE číslo | 1609417380 |
| Počet zubů | 21 |
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Průměr v mm | 72 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,682 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,781 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,805 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,81 kg |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,752 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Plast |
| celková výška [mm] | 78 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| Řemenice - O [mm] | 62 mm |
| Řemenice - O [mm] | 62,3 mm |
| topení/chlazení | Lopatkové kolo z kovu |
| řemenice | s řemenicí |
| typ karosérie | bez krytu |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Konstrukční typ těsnění | kovové-elastomerové těsnění |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsněním pro vodní pumpu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet křídel/lopatek | 20 |
| Počet křídel/lopatek | 21 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 62 mm |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 62,3 mm |
| průměr kolesa [mm] | 72 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Výkon [W] | 9,6 W |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost