VW SHARAN VAN (7M_) 1.9 TDI (7M8, 7M9) - Vodní pumpa od 9/1996 do 5/2003, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AHU, ANU, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,787 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | papír |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Počet zubů | 19 |
| Hmotnost [kg] | 0,717 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Počet drážek | 19 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2002 |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2002 |
| Hmotnost [kg] | 2,00 kg |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 035 |
| váha [g] | 900 g |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56 mm |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | 018 |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 035 |
| váha [g] | 900 g |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | 018 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0502> , ANU |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2002 |
| pro OE číslo | 03L121011G |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,793 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Kód motoru | 1Z |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,857 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >0402 , ANU |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2002 |
| pro OE číslo | 037121010CX |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | PV |
|---|---|
| pro OE číslo | 026121010F |
| Hmotnost [kg] | 2,0 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| pro OE číslo | 037 121 010 C |
| Hmotnost [kg] | 1,568 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 8,4 W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13443 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Výkon [W] | 9,6 W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,787 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | papír |
| nové provedení | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4990 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| typ karosérie | jednodílná skříň |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03L 121 011 |
|---|---|
| Počet zubů | 19 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,001 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 03L 121 011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L121011J |
| pro OE číslo | 03L121011P |
| Počet zubů | 19 |
| Výška [mm] | 28,5 mm |
| Výška [mm] | 47,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,68 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,71 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,724 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,7651 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,972 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Výška 1 [mm] | 28,5 mm |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | hliník |
| celková výška [mm] | 95 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| Řemenice - O [mm] | 56,0 mm |
| topení/chlazení | Lopatkové kolo z kovu |
| topení/chlazení | Lopatkové kolo z plastu |
| řemenice | s řemenicí |
| typ karosérie | bez krytu |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Ovládání napínací kladky | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsněním pro vodní pumpu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s výparníkem |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56 mm |
| průměr kolesa [mm] | 63,5 mm |
| průměr kolesa [mm] | 63,8 mm |
| Modelový rok od | 2009 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | ocelový plech |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Termoplast |
Dostupnost