VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion - Vodní pumpa od 5/1999 do 5/2005, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AQP, AUE, BDE, kombi
| Kód motoru | BDE |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2002 |
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_2_500001 |
| Hmotnost [kg] | 0,891 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 0102> , BDE , |
|---|---|
| Rok výroby od | 01/2002 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_2_500001 |
| pro OE číslo | 022121011 |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | AQP |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-2-500 000 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,730 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_2D184439 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Výkon [W] | 8,4 W |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_2D184439 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Výkon [W] | 9,6 W |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-2-500 000 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 999 990 0002 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1-J-250 0001 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Sealed with SiC/SiC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 999 990 0002 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15482 |
| pro OE číslo | 21121004 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-2-500 001 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-2-500 000 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet závitů | 3 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 65 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | šedá litina |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J2500001 |
| Kód motoru | BDE |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| řemenice | bez řemenice |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-2D184 439 |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16390 |
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-2D184 439 |
| druh provozu | elektrický |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost