AUDI A3 Sportback (8PA) 2.0 TFSI - Vodní pumpa od 9/2004 do 3/2013, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, AXX, BPY, BWA, CAWB, CBFA, CCTA, CCZA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 20714 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čidlem teploty motoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s modulem termořízení |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řemenem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Materiál pláště | hliník |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Materiál | Hliníková litina |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného kola |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19199 |
| Počet zubů | 23 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22170 |
| pro OE číslo | 06H 121 008 F |
| Počet zubů | 29 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 22663 |
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| typ karosérie | bez krytu |
| Provedení vodní pumpy | pro pomocný pohon ozubeným řemenem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06J 121 026 G cpl.1 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22663 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2012 |
| pro OE číslo | 06H 121 026 N |
| typ karosérie | s krytem |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2010 |
|---|---|
| Kód motoru | CBFA |
| Počet zubů | 29 |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 44,9 mm |
| průměr kolesa [mm] | 60,5 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Kód motoru | BWA,AXX |
|---|---|
| Počet zubů | 23 |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56,264 mm |
| průměr kolesa [mm] | 59,5 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17450 |
|---|---|
| Počet zubů | 23 |
| Hmotnost [kg] | 0,81 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22666 |
|---|---|
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 95 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Varianta výbavy | TB |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
| Block 1.12 [engine from_to] | CBFA |
| Počet zubů | 29 |
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Tvrzený polyester |
| celková výška [mm] | 67 mm |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | Termostat zabudovaný ve vodní pumpě |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 44,9 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 22170 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038121011H |
| pro OE číslo | 038121011J |
| pro OE číslo | 03G121011 |
| pro OE číslo | 03L121011G |
| Počet zubů | 19 |
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,780 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,830 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,990 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | Kov |
| celková výška [mm] | 100 mm |
| celková výška [mm] | 99 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| Řemenice - O [mm] | 56,2 mm |
| topení/chlazení | Lopatkové kolo z kovu |
| řemenice | s řemenicí |
| typ karosérie | bez krytu |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řemenice nalisovaná |
| Doplňující výrobek/info 2 | s protimrazovou zátkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 63,5 mm |
| průměr kolesa [mm] | 63,9 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | ocelový plech |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 19199 |
| Konstrukční rok do | 03/2013 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8P-6B000001 |
| druh provozu | elektrický |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
|---|---|
| Počet zubů | 29 |
| druh provozu | mechanický |
| celková výška [mm] | 67 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 44,9 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost