MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W246, W242) B 220 4-matic (246.247) - Vodní pumpa od 5/2013 do 12/2018, 1991 ccm, 135 kW, 184 hp, M 270.920, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26628 |
| Číslo motoru do | 10155388 |
| druh provozu | pneumatický |
| Řemenice - O [mm] | 67,4 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Výkon [W] | 10,8 W |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26628 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 270 200 00 00 |
Dostupnost
| druh provozu | podtlakově řízený |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 67,7 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | *********10155388 |
| Hmotnost [kg] | 1,34 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
| Kód motoru | 270.920 |
| Hmotnost [kg] | 0,695 kg |
| řemenice | bez řemenice |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| počet vstupů/výstupů | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Provedení zásuvky | Male |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 10155388 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| řemenice | s řemenicí pro žebrovaný klínový řemen |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
| druh provozu | podtlakově řízený |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 67,7 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
| druh provozu | tlakově řízený |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s přídavnou vodní pumpou |
|---|---|
| verze pro těžký výkon | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost