AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro - Vodní pumpa od 8/2008 do 3/2012, 1968 ccm, 125 kW, 170 hp, CAHA, kombi
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Sealed with SiC/SiC |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 999 990 0002 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál pláště | nerez ocel |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
Dostupnost
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
|---|
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56,23 mm |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56,23 mm |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Řemenice - O [mm] | 56,2 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,717 kg |
| Materiál | Hliníková litina |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Počet drážek | 19 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| Výměnný díl | Ano |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,830 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56 mm |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| Počet zubů | 19 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 56 mm |
| průměr kolesa [mm] | 64 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| pro OE číslo | 038 121 011 D |
|---|---|
| Počet zubů | 19 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03G 121 011 |
|---|---|
| Počet zubů | 19 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost