ROVER 400 II (XW) 418 TD - Vodní pumpa od 9/1991 do 4/1995, 1769 ccm, 65 kW, 88 hp, XUD 7TE, limuzína
| Číslo motoru do | 4016153 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 68,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| druh provozu | mechanický |
| řemenice | s řemenicí |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Číslo technické informace | 42031z |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 10cv2l4016154 |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3504 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 10CV2L4016153 |
| druh provozu | mechanický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| není určené pro kód motoru | A18 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| druh provozu | mechanický |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 10CV2L 4016153 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| průměr kolesa [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 10CV2L 4016154 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| průměr kolesa [mm] | 68 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| celková výška [mm] | 91 mm |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 59,258 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 4016154 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| řemenice | s řemenicí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 4016153 |
|---|---|
| Počet zubů | 20 |
| řemenice | s řemenicí |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,070 kg |
| řemenice | s řemenicí |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,960 kg |
| řemenice | s řemenicí |
| průměr kolesa [mm] | 68 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,990 kg |
|---|---|
| řemenice | s řemenicí |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
Dostupnost
| Počet zubů | 20 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| celková výška [mm] | 91 mm |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 59,258 mm |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 4016154 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1201.65 |
| pro OE číslo | 120152 |
| pro OE číslo | 120191 |
| Počet zubů | 20 |
| Průměr v mm | 68 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,944 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,070 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| druh provozu | mechanický |
| Materiál | hliník |
| celková výška [mm] | 91 mm |
| Řízení motoru | ozubený řemen |
| řemenice | s řemenicí |
| typ karosérie | bez krytu |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řemenice nalisovaná |
| Číslo technické informace | 42025z |
| Počet křídel/lopatek | 7 |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| Průměr řemenice vodního čerpadla [mm] | 59,258 mm |
| průměr kolesa [mm] | 68 mm |
| průměr kolesa [mm] | 69 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného řetězu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | hliník |
Dostupnost