SKODA FABIA II (542) 1.2 TSI - Vodní pumpa od 3/2010 do 12/2014, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 1,190 kg |
|---|---|
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| celková výška [mm] | 89 mm |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23583 |
|---|---|
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23583 |
|---|---|
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 06/2013 |
|---|---|
| pro OE číslo | 04E121600CS |
| Počet zubů | 28 |
| Počet zubů | 29 |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Otevírací teplota [°C] | 97 °C |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,1708 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,72 kg |
| druh provozu | mechanický |
| celková výška [mm] | 60 mm |
| Řemenice - O [mm] | 43 mm |
| topení/chlazení | Lopatkové kolo z kovu |
| řemenice | s řemenicí |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s regulátorem chladiva |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| Doplňující výrobek/info 2 | Termostat zabudovaný ve vodní pumpě |
| Provedení vodní pumpy | pro pomocný pohon ozubeným řemenem |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost