PORSCHE CAYENNE (92A) 3.0 S E-Hybrid - Vodní pumpa od 5/2011 do 5/2017, 2995 ccm, 306 kW, 416 hp, M 06.EC, MCG.E, MCG.EA, MCG.FA, SUV
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | podtlakově řízený |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 58,2 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 29603 |
| druh provozu | pneumatický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| průměr kolesa [mm] | 57,9 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez hybridního pohonu |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s hybridním pohonem |
|---|
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 58,2 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 29603 |
| Hmotnost [kg] | 1,023 kg |
| druh provozu | mechanický |
| topení/chlazení | Lopatkové kolo z plastu |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| průměr kolesa [mm] | 59 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | sepnutelná vodní pumpa |
| průměr kolesa [mm] | 59 mm |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Počet křídel/lopatek | 8 |
|---|---|
| průměr kolesa [mm] | 58 mm |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost