SAAB 9-3 kombi (E50) 2.0 t - Vodní pumpa od 5/2009 do 2/2015, 1998 ccm, 177 kW, 241 hp, B207R, kombi
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiál | Hliníková litina |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| Materiál | Hliníková litina |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon ozubeného kola |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18083 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1334075 |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 65,9 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,302 kg |
|---|---|
| řemenice | bez řemenice |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18083 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GE |
|---|---|
| pro OE číslo | 12630084 |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Výška 2 [mm] | 49,7 mm |
| Řemenice - O [mm] | 49,7 mm |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 65,9 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krytu |
| Počet křídel/lopatek | 8 |
| průměr kolesa [mm] | 65,9 mm |
| Provedení vodní pumpy | pro pohon klínového žebrového řemenu |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Plast |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 999 990 0002 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
|---|---|
| Materiál | Hliníková litina |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnicími kroužky |
| Počet křídel/lopatek | 6 |
| Materiál lopatky kola vodní pumpy | Kov |
| Materiál těsnění | Guma |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost