NISSAN QASHQAI II SUV (J11, J11_) 1.6 dCi ALL MODE 4x4-i - Termostat od 11/2013, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 622 200 0215 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 110617671R |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost