SUZUKI JIMNY uzavřený terénní vůz (SN) 1.3 16V (SN413) - Termostat od 9/1998, 1298 ccm, 59 kW, 80 hp, G13BB, uzavřený terénní vůz
| Varianta výbavy | >08/00 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| pro OE číslo | 1767079011 |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Průměr 1 [mm] | 44,0 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 09/00> |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| pro OE číslo | 1767065D00 |
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Průměr 1 [mm] | 52,0 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 23,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 44,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11288 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11288 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11288 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Průměr 1 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11288 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11288 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška 1 [mm] | 26 mm |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11288 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška [mm] | 26 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Průměr v mm | 37 mm |
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Průměr v mm | 37 mm |
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Průměr v mm | 42,5 mm |
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Průměr v mm | 42,5 mm |
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 55,5 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 23 mm |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Vnější průměr [mm] | 44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Tama |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Průměr 1 [mm] | 36 mm |
| armatura [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Tama |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Průměr 1 [mm] | 36 mm |
| armatura [mm] | 21 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| armatura [mm] | 20 mm |
Dostupnost