RENAULT SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12) - Termostat od 4/2011 do 9/2016, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M 402, R9M 404, R9M 414, velkoprostorová limuzína
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26298 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 622 200 0215 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 110617671R |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost