MERCEDES-BENZ VITO Mixto (Double Cabin) (W447) 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) - Termostat od 10/2014, 1598 ccm, 65 kW, 88 hp, OM 622.951, Krabice
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29598 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29598 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29598 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29598 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 622 200 0215 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost