RENAULT KADJAR (HA_, HL_) 1.6 dCi 130 4x4 (HLA4) - Termostat od 6/2015, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M 414, SUV
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32298 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Způsob montáže | předmontovaný |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 622 200 0215 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DTH |
|---|---|
| pro OE číslo | 110614599R |
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost