VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Termostat od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| Kód motoru | CGGB |
|---|---|
| Omezení výrobce | HIMMERMANN |
| Alternativní sada opravy | 410475.87D |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 032 121 110 B |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se spojovacími kusy |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Omezení výrobce | HIMMERMANN |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 032121111BM |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 032121111BM |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Omezení výrobce | HENSCHEL |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Varianta výbavy | HIMMERMANN |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 032 121 110B |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| pro OE číslo | 032121110B |
|---|---|
| váha [g] | 131 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| váha [g] | 480 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se spojovacími kusy |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Omezení výrobce | HIMMERMANN |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se spojovacími kusy |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25705 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Omezení výrobce | HIMMERMANN |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,065 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Bod spínání (°C) | 80 °C |
| Barva | černá |
Dostupnost