CITROËN XM (Y4) 2.0 - Termostat od 8/1994 do 7/1999, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, XU10J2, Šikmá zadní část
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Výška 2 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Varianta výbavy | >01/93 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | 01/93> |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| pro číslo výrobku | 7.8239 |
| pro číslo výrobku | 7.8290 |
| pro číslo výrobku | 7.8291 |
| pro číslo výrobku | 7.8297 |
| pro číslo výrobku | 7.8499 |
| pro číslo výrobku | 7.8630 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133727 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Omezení výrobce | VERNET |
| typ karosérie | bez krytu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| pro číslo výrobku | 1.880.239 |
| pro číslo výrobku | 1.880.290 |
| pro číslo výrobku | 1.880.291 |
| pro číslo výrobku | 1.880.297 |
| pro číslo výrobku | 1.880.499 |
| pro číslo výrobku | 1.880.630 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| pro číslo výrobku | 580 239 |
| pro číslo výrobku | 580 290 |
| pro číslo výrobku | 580 291 |
| pro číslo výrobku | 580 297 |
| pro číslo výrobku | 580 499 |
| pro číslo výrobku | 580 630 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16738 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 53,5 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 91 °C |
|---|---|
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Alternativní sada opravy | 350007 |
Dostupnost