SEAT ALHAMBRA VAN (711) TSi - Termostat od 5/2015 do 12/2022, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZDA, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Vnější průměr [mm] | 41,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od termostatu po chladič motoru |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Vnější průměr [mm] | 33 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32104 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | O4E121113G |
|---|---|
| pro OE číslo | 04E121113G |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 64 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 76 g |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0121113A |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | strana motoru |
| Otevírací teplota [°C] | 75 °C |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Průměr 1 [mm] | 20,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20,0 mm |
| Materiál | Plast |
| topení/chlazení | pro vozidla s olejovým chlazením |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 60 g |
| váha [g] | 65 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| pasuje pro termostat s otv.teplotou [°C] | 75 °C |
| Materiál pláště | Plast |
| Olejový okruh | Jednotka převodovky |
| Hmotnost brutto [kg] | 87 g |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 33 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Hadice chladící soustavy | od termostatu po chladič motoru |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
Dostupnost