NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) 1.6 dCi pohon na 4 kola - Termostat od 3/2013 do 4/2014, 1598 ccm, 96 kW, 131 hp, R9M, Skříň/SUV
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2013 |
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28080 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DTH |
|---|---|
| pro OE číslo | 1106100Q1L |
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6222000215 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 360 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 528 g |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost