VW POLO Variant (6V5) 1.4 - Termostat od 1/1998 do 8/1999, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, ANX, kombi
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 52,6 mm |
| Průměr 1 [mm] | 32,5 mm |
| Průměr 2 [mm] | 29,9 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| typ karosérie | bez krytu |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 032121110B |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 030121111 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 50 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 72 g |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 32,5 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| Alternativní sada opravy | 410989.87D |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| typ karosérie | Plastový kryt |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s přírubou |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15613 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost