AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI quattro - Termostat od 11/2000 do 12/2004, 2496 ccm, 132 kW, 180 hp, AKE, BAU, BDH, limuzína
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,134 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Bod spínání (°C) | 87 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 67 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 64 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17034 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Výška 1 [mm] | 31 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Vnější průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17034 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška 1 [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17034 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Výška 1 [mm] | 25 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| typ karosérie | samostatný kryt |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| typ karosérie | samostatný kryt |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2000 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 7,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 7,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35,0 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17034 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Výška [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67 mm |
| Průměr 2 [mm] | 35 mm |
| pro číslo výrobku | 7.8410 |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím otvorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 92 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12626 kg |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,104 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost