OPEL MOVANO A autobus (X70) 1.9 DTI (JD) - Termostat od 9/2000 do 10/2001, 1870 ccm, 59 kW, 80 hp, F9Q 770, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 19374 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | C000140 |
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Výška 2 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19374 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | C000140 |
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19374 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | C000140 |
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19374 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | C000140 |
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133837 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 57 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 69 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133727 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 57 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 69 g |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | C000139 |
|---|---|
| pro OE číslo | 4400311 |
| pro OE číslo | 7701474249 |
| pro OE číslo | 9108311 |
| montovaná strana | přední |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 374 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s uzavírací záslepkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| nový díl | Ano |
| Materiál pláště | Plast |
| Hmotnost brutto [kg] | 444 g |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19374 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | C000140 |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
|---|---|
| Číslo motoru od | C000140 |
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2001 |
|---|---|
| Číslo motoru do | C000139 |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Číslo motoru od | C000140 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Výška [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 53,4 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet senzorů | 1 |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | C000139 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Veličina | 2 x gasket/Dichtung |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | C000140 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 91 °C |
|---|---|
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost