PEUGEOT 605 (6B) 2.0 - Termostat od 2/1990 do 9/1999, 1998 ccm, 79 kW, 107 hp, XU10MZ, limuzína
| Konstrukční rok do | 01/1993 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
| Vnější průměr [mm] | 53,5 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Výška 2 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 42550 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 42550 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1993 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133727 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Omezení výrobce | VERNET |
| typ karosérie | bez krytu |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| klimatická pásma | pro mírná klimatická pásma |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133837 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 57 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 69 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133727 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 57 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 69 g |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 53,5 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 23,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 53,4 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 42550 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Výška 1 [mm] | 23 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| typ karosérie | samostatný kryt |
| Průměr příruby [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost