RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG09) - Termostat od 4/2004 do 10/2005, 2188 ccm, 85 kW, 116 hp, G9T 600, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 19667 |
|---|---|
| montovaná strana | mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední, vepředu |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,336 kg |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19667 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 709 142 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 709 142 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1106100Q0F |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 312 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 427 g |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4404721 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 312 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 427 g |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19667 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19667 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 709 142 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Vnější průměr [mm] | 32 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost