FIAT BRAVO II (198_) 1.4 (198AXA1B) - Termostat od 4/2007 do 12/2014, 1368 ccm, 66 kW, 90 hp, 192 B2.000, Šikmá zadní část
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| druh provozu | elektricky ovládané |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DTF |
|---|---|
| pro OE číslo | 55202176 |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18571 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s teplotním spínačem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s teplotním spínačem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18571 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| váha [g] | 216 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18571 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18571 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| typ karosérie | Hliníkový kryt |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost