CITROËN XM (Y3) 2.0 - Termostat od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Výška 2 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška 1 [mm] | 20 mm |
| Výška 2 [mm] | 18,3 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1994 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Výška [mm] | 23 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Vnější průměr [mm] | 56 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,083 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| klimatická pásma | pro mírná klimatická pásma |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Kód motoru | XU10J2 |
| pro organizační číslo od | 05901 |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 53,5 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 53,5 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 23,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1993 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53,4 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost