ALFA ROMEO GIULIETTA (940_) 1.6 JTDM (940FXD1A) - Termostat od 4/2010 do 2/2016, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, 940 A3.000, Šikmá zadní část
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23923 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23923 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| párová čísla výrobku | 7.3357 |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23923 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23923 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| párová čísla výrobku | 1.830.357 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23923 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23923 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| párová čísla výrobku | 530 357 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55215006 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 226,4 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 264,4 g |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| jen ve spojení s | OE |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| verze | OE |
Dostupnost
| typ karosérie | bez krytu |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost