RENAULT MASTER III Krabice (FV) 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV02, FV0M, FV0S,... - Termostat od 2/2010, 2298 ccm, 107 kW, 146 hp, M9T 678, M9T 680, M9T 706, M9T 708, Krabice
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| nikoli pro typ vozidla | FV0S |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Typ vozidla | FV0S |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| typ karosérie | pro integrované kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37152 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1106100Q1K |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 125 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 195 g |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet senzorů | 1 |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| typ karosérie | integrovaný kryt |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,190 kg |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| pro OE číslo | 93167954 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
| Doplňující výrobek/info 2 | se senzorem |
Dostupnost