NISSAN VANETTE autobus (C22) 2.0 D (ULC22) - Termostat od 10/1986 do 12/1995, 1952 ccm, 47 kW, 64 hp, LD20, autobus
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Tama |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Průměr 1 [mm] | 43 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| armatura [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Průměr 1 [mm] | 29 mm |
| armatura [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 67 mm |
| Průměr 1 [mm] | 28 mm |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2482 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| pro číslo výrobku | 7.8453 |
| pro číslo výrobku | 7.8535 |
| pro číslo výrobku | 7.8658 |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím otvorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 34 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| pro číslo výrobku | 7.8218 |
| pro číslo výrobku | 7.8324 |
| pro číslo výrobku | 7.8445 |
| pro číslo výrobku | 7.8467 |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím otvorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2482 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím otvorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2482 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| pro číslo výrobku | 7.8645 |
| topení/chlazení | s odvzdušňovacím otvorem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1 962 230 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1993 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 350241 |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | MD997606 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 76,5 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Tama |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| armatura [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Tama |
| Průměr v mm | 56 mm |
| Výška [mm] | 70 mm |
| Průměr 1 [mm] | 43 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| armatura [mm] | 43 mm |
| specifikace | D.con guarniz.60mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 88 °C |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Tama |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Průměr 1 [mm] | 43 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28 mm |
| armatura [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Průměr 1 [mm] | 29 mm |
| armatura [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 67 mm |
| Průměr 1 [mm] | 28 mm |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost