RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) - Termostat od 4/1992 do 12/1995, 1870 ccm, 66 kW, 90 hp, F8Q 744, Šikmá zadní část
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 81 °C |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| klimatická pásma | pro horká klimatická pásma |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 28 mm |
| Výška 2 [mm] | 26 mm |
| Průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Průměr 2 [mm] | 28,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| pro OE číslo | 133818 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 79 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 70 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 92 g |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1995 |
| Kód motoru | F8Q.7.68 |
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 53,5 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1995 |
| Kód motoru | F8Q.7.40,F8Q.7.44 |
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Průměr potrubí [mm] | 67 mm |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Varianta výbavy | DT |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Výška 1 [mm] | 26,0 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 29,0 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Výška [mm] | 25,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 29,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3296 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3296 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 82 °C |
| Průměr 1 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3296 |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
| Výška 1 [mm] | 23 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 22,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08444 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 83 °C |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 25,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 10,5 mm |
| Průměr 1 [mm] | 67,0 mm |
| Průměr 2 [mm] | 29,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1992 |
|---|---|
| pro OE číslo | 32879603 |
| Otevírací teplota [°C] | 89 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost