SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI - Termostat od 1/2013 do 8/2018, 1197 ccm, 63 kW, 86 hp, CJZB, CYVA, kupé
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,061 kg |
| Vnější průměr [mm] | 41,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hadice chladící soustavy | od termostatu po chladič motoru |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| typ karosérie | bez krytu |
| Hadice chladící soustavy | od termostatu po chladič motoru |
| Otevírací teplota [°C] | 80 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
Dostupnost
| váha [g] | 1538 g |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s termostatem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 105 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 30802 |
|---|---|
| typ karosérie | pro samostatné kryty |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| pro OE číslo | O4E121113G |
|---|---|
| pro OE číslo | 04E121113G |
| Otevírací teplota [°C] | 87 °C |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 64 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 76 g |
Dostupnost